Makine Halıları | Koyunlu Halı Yaşadığınız Her Yerde!
Makine Halıları

Makine Halısı Nedir ?

Makine Halısı makine doluma olarak da bilinen elektrikli dokuma tezgâh halısıdır.  Makine halıları çeşitli boyut, renk ve desen üretim yapılmasına olarak vermiştir. Makine halıları hızlı ve uygun maliyet ile klasik halı desenlerini uygun fiyatlarla üretilmesini sağlamaktadır.  

Makine halıları uzun ömürlü kullanım süreleri ile de tercih sebebi haline gelmiştir.  Makine halılarını diğer klasik dokuma halılardan ayıran nokta klasik halı dokumalarda ilmek düğüm olarak atılmasıdır. Makilerde üretilen halılar ile ev dekorasyonumuzu tamamlayan, yaşam alanlarımızı güzelleştirir.

 

Makine Halısı Fiyatları

Online Halı Alışverişi için yüzlerce renk ve desen seçenekleri ile kolayca koyunlu.com.tr’de kolayca sipariş verebilir ve güvenle ödeme yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Makine Halı Modelleri arasından evinizin dekorasyonuna en uygun renk, desen ve boyutları belirleyerek yüzlerce çeşit arasından beğenmek olacaktır.
 

Makine Halısı Nasıl Anlaşılır?

Çeşitli renk ve desenlerden oluşan Makine halıları el dokuma halılardan nasıl ayırt edilir, makine halı nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız, el dokuması halı ile makine halısını ayırt edebilmenin en kolay yolu halının arkasında bulunan düğümlerdir. El dokuması halılar her ilmekte düğüm atılarak yapılır. Makine halısı makine tarafından otomatik bir şekilde dokunduğundan el dokuma halısında olan düğümler bulunmamaktadır. Makine halı almaya karar verdiğinizde öncelikle halının arkasına bakıp düğümleri incelemek gereklidir. Eğer düz şerit çizgiler gibi ilmek izleri görüyorsanız o halı makine halısıdır. Halı eğer makinede dokunmuş ise desenler bütünüyle simetrik ve düzenli görünür. Çünkü makineye tanıtılan desen tıpkı yazıcı gibi otomatik olarak ve mükemmel bir görünümde işlenmiştir.