Salon Halısı Modelleri ve Fiyatları %50 İndirim | Koyunlu Halı
Salon Halısı

Henüz yeni ürünümüz bulunmamaktadır

Mağazamıza yeni ürünler eklendiğinde sizleri en kısa zamanda haberdar edeceğiz.

Geri Dön Anasayfaya Dön

Salon Halısı Modelleri

Evinizin en gözde odası Salon’dur. Salonlar belki de evinizi dekore ederken en çok önem verdiğiniz, en fazla çaba sarf ettiğiniz odasıdır. Salon Halısı Modelleri, mekanın havasını direkt etkileyen parçalardan birisidir. Hatalı bir seçim yaptığınız takdirde uyumu sağlamakta zorlanırsınız. Bu süreçte Koyunlu Halı olarak evinize şıklık katacak Salon Halısı Modelleri ile yanınızdayız.

 

Salon Halısı Nasıl Seçilir?

Salonumuza halı seçerken perdesine, zemin rengine, mobilyaların tarzına ve rengine dikkat ederek ortamdaki diğer eşyalara uyumlu seçimler yapılması gerekmektedir. Bu etkilere dikkat ederek daha şık görünümler elde edebiliriz. Öncelikle kurallardan birisi en son halıyı almaktır. Halı dekorasyonunuzu tamamlayıcı bir parçadır. Aksilikler olmaması için alım sırasını doğru yapmamız gerekmektedir.

Doğru salon dekorasyonunda halıların rolü büyüktür. Büyük bir salonununuz varsa eğer mobilyalarınızı konumlandırdıktan sonra büyük çok fazla gör yormayacak Salon Halısı Modelleri ile tercih yapabilirsiniz.

Salon Halısı seçiminde küçük tüyolar ile daha ferah mekanlar elde edilebilir. Küçük bir salonunuz varsa eğer birkaç minik oyunla salonunuzu daha geniş ve büyük göstermek elinizde. Halınız mekanı tamamen kaplamamalı bilakis açık zeminler bırakarak daha geniş bir hava oluşturulabilmektedir. Salonu tamamen kaplayan bir halı odayı olduğundan küçük göstereceği için alan ekstra küçülmüş olacaktır. Ortamı ferah bir hale getirmek için açık soft renkler kullanıldığı takdirde ortam geniş görünecek ve doğrudan ferahlığını etkileyecektir.

 

Salon Halısı Çeşitleri

Salonlar misafirlerimizi ağırladığımız vazgeçilmez bir mekandır. Sevdiklerimizle birlikte güzel muhabbetlerin döndüğü bu ortamda misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamak hepimizin isteyeceği ve bundan mutluluk duyacağımız bir durumdur. Sevdiklerimizin konforu ve onların hissettiği aidiyet duygusunu artırmak için kullandığımız parçalar fazlaca önem teşkil eder. Temiz bir görünüm, ferah bir ortam sağlamak kaliteli vakitler geçirmemizi sağlayacaktır. Evinizin tarzına uygun Salon Halısı Çeşitleri arasında şık seçimler yapmak vazgeçilmez kurallardandır. Klasik bir salona sahipseniz daha çok etnik, çiçekli, geleneksel figürler işlenmiş Salon Halısı Modelleri arasında seçim yapmalaısınız. Modern tarzdaki salonlar için ise daha çok düz renkli halılar, iri motifler ve asimetrik yapıların hakim olması iyi bir Salon Halısı Seçimi olacaktır.

 

Salon Halısı Modellerinde Boyut Nasıl Olmalıdır?

Salon Halısı seçerken en önemli etmenlerden birisi de odanın yapısına ve mobilyaların yoğunluğuna göre halı boyutlandırmasıdır. Büyük odalar büyük halılar tercih edilmesi iyi bir görünüm oluştururken küçük odalarda büyük halıların kullanımı odayı daraltacaktır.

Halı satın almadan önce salonunuzun boyutunu bilip ona göre tercihler yapmanız daha sağlıklı olacaktır. En ideal Salon Halısı boyutu eni 2m boyu 3m olan 6m*2 olan halılar standart olarak tabir edilir.

 

Salon Halısı Fiyatları

Halılarda fiyata yön veren birkaç madde vardır. Bunlar ebat ve iplik kalitesi olarak nitelendirilir. Koyunlu Halı ürünleri tam bir fiyat performans ürünleridir. Kalitesine göre uygun fiyatlı seçenekler sunar. Web sitemizden her kesime hitap eden geniş ürün hacmimize ulaşabilirsiniz. Salon Halısı Fiyatları konusunda uygun bir tercih yapacağınız Koyunlu Halı ile evinize şıklık katabilirsiniz.