Yolluk Halı Modelleri - Koyunlu Halı
Yolluklar

Henüz yeni ürünümüz bulunmamaktadır

Mağazamıza yeni ürünler eklendiğinde sizleri en kısa zamanda haberdar edeceğiz.

Geri Dön Anasayfaya Dön

Yolluk Halı Modelleri Ve Çeşitleri

Evlerinizin gözdesi yüzlerce halı modelleri arasında renklerin canlılığı ile uyumu ile göz zevkinize hitap eden dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Günümüz trendlerine uygun halı modelle ile evlerinize sıklık katarak donabileceğiniz yolluk halı modelleri ile evinize girdiğinizde veya misafirlerinize Koyunlu Halı yolluk halıları ile rahatlığı ve canlı renk modelleri ile karşılayabilirsiniz Yolluk Halı modelleri ile diğer odalarınız ile uyumu yakalayarak şık bir görüntü kazanabilirsiniz. Evinize şıklık katan ve havasını değiştiren Yolluk Halı modellerini Koyunlu Halı ile sahip olabilirsiniz.

Yolluk Halı Fiyatları

Dekorasyon sürecinde renklerin uyumu ve tercih ettiğiniz desene karar verdikten sonra Yolluk Halı Modellerinin fiyatları merak edilmektedir. Tercih edeceğiniz halı modellerinin sıklığı, kullanılan malzeme kalitesi ve boyut farklılıkları da fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Evinizin dekoratif tamamlayıcısı Yolluk halılar için en uygun fiyatlar ile Koyunlu Halı güvencesi ile satın alabilişiniz.

Yolluk Halı Ölçüleri

Odalarımızda ve kullanım alanınıza göre yolluk ölçüleri bulunmaktadır. Karar vereceğiniz ölçüler evinizin büyüklüğüne ve odanızdaki eşyaların durumuna göre belirlemelisiniz. Sitemizden Güvenle sipariş verebileceğiniz yolluk halıların ebatlarını derledik. Detaylı ölçü bilgisi için ürün görseline tıklamanız yeterlidir.